Wat Kayıt Süreci

Wat Kayıt Süreci

Wat Kayıt Süreci

Work and Travel Kayıt Süreci Aşamaları:

Başvuru

Şirketimiz ile iletişime geçen öğrencinin, Work and Travel Katılım Şartlarına uygunluğunun onaylanmasını takiben, katılımcının İngilizce düzeyi şirketimiz danışmanları tarafından test edilir. Yeterli İngilizce düzeyine sahip olan katılımcılar, Başvuru formunu doldurur ve Aracılık Sözleşmesini imzalayıp 500$ ön kayıt ücretini CEO Education'a ödeyerek, programa katılmış olur.

İşe Yerleşme Süreci

Programa katılan öğrenciler, CEO Education tarafından istenen evrakları hazırlayıp teslim ettikten sonra, Amerika'da bulunan sponsorumuz ile Skype görüşmesi yapmalıdır. Sponsor tarafından onaylanan katılımcılar, şirketimiz tarafından sunulan iş seçeneklerine başvurabilir. Öğrenci seçtiği işe kabul edildiği takdirde, CEO Education, iş hakkında tüm detayları içeren iş sözleşmesini (Job Offer) öğrenciye gönderir. Son olarak, DS 2019 formunun ıslak imzalı aslı şirketimiz tarafından Amerika'dan getirtilerek öğrenciye teslim edilir.

Vize süreci

İş yerleştirmesi tamamlanan katılımcılar için şirketimiz tarafından vize randevusu alınır. Vize görüşmesine girebilmek için gereken evraklar (DS 160, Sevis) yine CEO Education tarafından sağlanır. Vize görüşmesinden önce ve vize onaylandıktan sonra Amerika'ya gitmeden, danışmanlarımız öğrencilere birebir bilgilendirme yapmaktadır. Oryantasyon ve bilgilendirme toplantıları telefon veya video görüşmesi üzerinden, her öğrenci için özel olarak yapılmaktadır.

Paylaş

Accredited By: