Neden CEO Education?

Neden CEO Education?

Neden CEO Education?

Önemli Bilgi:
CEO Education, Work and Travel için Amerikan konsolosluğu tarafından akredite edilmiş yetkili şirkettir. Detaylar için: https://tr.usembassy.gov/tr/Diğer Şirketlerden Farklı Olarak Sunduğumuz Hizmetler;

  • CEO Education olarak, öğrencilerimiz hem Türkiye'de iken, hem de Amerika'ya gittikten sonra, ihtiyaç duydukları takdirde, problemlerini kendi problemimiz gibi benimseyip çözmek için, mesai saatleri dışında, 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik garantisi vermekteyiz.
  • 100.000$ değerindeki sağlık sigortanız, Amerika'daki ilk gününüzden, Travel süresini de kapsayacak şekilde, son gününüze kadar tüm sağlık harcamalarınızı kapsamaktadır.
  • Work and Travel programı kapsamında mevcut iş seçeneklerini öğrencilerimiz ile paylaşarak, kendi işlerini seçme fırsatı sunmaktayız.
  • NEW YORK, SAN FRANCISCO, SAN DIEGO ve MIAMI gibi metropol şehirlerde veya WISCONSIN DELLS, OCEAN CITY gibi küçük şehirlerde iş imkanları mevcut olup, seçim şansı öğrenciye bırakılmaktadır.
  • Amerika’da öğrencilere hizmet veren bölgesel koordinatörler, turist olarak giden Türk danışmanlar değil, Sponsor şirketimizin Amerikalı resmi çalışanları olup, öğrencilerle sürekli iletişim halinde çalışmaktadırlar.

 

CEO Education'nın sunduğu hizmetler;  

 
v  ABD'de işe yerleştirme hizmeti, 
 
v  Bütün işlerde konaklama garantisi, 
 
v  Katılımcının ABD'ye gitmeden önce tüm detaylardan haberdar olabilmesi için  işverenle görüştükten sonra iş sözleşmesinin sunulması,
 
v  ABD'de kalış süresince geçerli olacak Sağlık Sigortasi, 
 
v Öğrencilerimizin vize alabilmeleri için gerekli olan tüm belgelerinin getirtilmesi ve doldurulmasi,
 
v Eksiksiz vize başvurusu için danışmanlık hizmeti ve vize oryantasyonu,
 
v  İptal/İade garantili, esnek, ekonomik uçak bileti,
 
v  ABD'ye gitmeden önce Work and Travel programı hakkında oryantasyon,  
 
v Program süresince tüm işlemlerinizin yürütülmesi (kargo, posta, telefon, fax vs.) 
 
v  Work and Travel programını tamamlayan öğrencilerimizin Türkiye'ye döndüklerinde vergi iadelerini (tax refund) alabilmeleri için, destek ve yönlendirme


Paylaş

Accredited By: